Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Wygnanka – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Wygnanka

Wygnanka,lubelskie

14 999 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szukasz miejsca z duszą, ale także z gotową infrastrukturą do prowadzenia dochodowej działalności? To siedlisko w miejscowości Anielki (wygnanka) koło Międzyrzeca Podlaskiego to.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wygnanka

Wygnanka,lubelskie

2 499 000 zł850 m² 2 940 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: kompleks eventowo-noclegowy z potencjałem inwestycyjnym | Wygnanka, woj. lubelskie Oferujemy na sprzedaż w pełni działający, profesjonalnie wyposażony kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Wola Krakowiańska

Wola Krakowiańska(Wygnanka + 20 km)

24 000 zł800 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 800m2 w Woli krakowiańskiej z pomieszczeniami socjalnymi 20m2. Standard: wysokość 6m wymiar hali 20mx40m manewr tir brama z poziomu 0 dok pomieszczenia socjalne 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Musuły

Musuły(Wygnanka + 17 km)

6 000 zł230 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:230 m²

Proponuję do wynajęcia halę na magazyn. Część hali to izoterma. Całość składa się z 4 niezależnych pomieszczeń. Wysokość pomieszczeń 3,5 -4 m Na dachu panele fotowoltaiczne. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Styrzyniec

Styrzyniec(Wygnanka + 22 km)

990 000 zł250 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 957 m²

Idealne miejsce pod własną działalność usługową w ruchliwym miejscu, z dużym placem 2957 m.kw. Na sprzedaż obiekt - market spożywczy wraz z mieszkaniem na piętrze, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grójec

Grójec(Wygnanka + 17 km)

2 337 000 zł787,60 m² 2 967,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 450 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania stacja paliw wraz infrastrukturą towarzyszącą położona przy krajowej trasie komunikacyjnej E77 (trasa Warszawa- kraków). W skład przedmiotowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żyrardów

Żyrardów(Wygnanka + 22 km)

10 800 zł4 315 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni 340 m2 znajdująca się na działce o powierzchni około 4200 m2 w centrum Żyrardowa. Hala do tej pory wykorzystywana była pod produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rusiec

Rusiec(Wygnanka + 23 km)

7 999 900 zł800 m² 9 999,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferuję pensjonat/hotel o powierzchni 800 m2 na terenie 3248m2, który położony jest w bardzo spokojnej okolicy w Gminie Nadarzyn, w zadbanym i pełnym zieleni otoczeniu tworzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubartów

Lubartów(Wygnanka + 24 km)

8 997 000 zł5 544 m² 1 622,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 211 m²

Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 1,5 ha Budynki: 1. Biurowo-produkcyjno-magazynowy - 4641,95 m - instalacje Elektryczna własne trafo 1000kva Wodociągowa z przyłączeniem do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wiejska

Międzyrzec Podlaski(Wygnanka + 8 km)

1 200 000 zł2 095 m² 572,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Międzyrzec Podlaski, budynek biurowo-magazynowy, 2095 m2, sprzedam, 1 200 000 zł, netto. Duże powierzchnie biurowe z zapleczem gospodarczym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Wygnanka + 24 km)

36 000 zł839 m² 42,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Uwaga - zmieniona cena. Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania około 600 m2 z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i technicznymi o powierzchni 230 m2 zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Wygnanka + 24 km)

26 179 €5 570 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny, nowobudowany magazyn 5 570 mkw klasy A zlokalizowany na południowy zachód od Warszawy, w Żabiej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij